Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana oświetlenia bagażnika na LED

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana oświetlenia bagażnika na LED

    To mnie nie pocieszyłeś.... Ta tania opcja mnie nie interesuje w ogóle.

    Czyli tylko taka opcja? Link

    Nie mogę kupić samej prawej manetki, żeby śmigało? Np. takiej Link bądź tej Link . Szczerze mówiąc nie wiem czym te dwie po za numerami się różnią...

  • #2
    Wymiana oświetlenia bagażnika na LED

    Chciałbym w mojej OII wymienić żarówki w standardowym oświetleniu bagażnika na LED. Poradźcie proszę jakie żarówki LED kupić?

    Komentarz


    • #3
      Ledowe
      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez andrzej111
        Ledowe
        Tyle to wiem :P
        Znalazłem np: takie:
        Link
        Fajnie bo mają 6 diod, ale nie wiem, czy podejdą pod kontem wymiarów?

        Komentarz


        • #5
          ja mam cos podobnego tyle ze 4 diody. Nawet nawet to swieci. Pamietaj ze to LED wiec i polaryzacja jest wazna Moze sie przytrafic ze bedziesz musial obciac kable i zamienic miejscami. U mnie podeszlo bez problemow Nie musialem nic kombinowac
          Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
          Obecnie -> Seicento 900+LPG
          Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
          Bylo ->GOLF 3 1.8

          Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

          Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez misza_zabrze
            ja mam cos podobnego tyle ze 4 diody. Nawet nawet to swieci. Pamietaj ze to LED wiec i polaryzacja jest wazna Moze sie przytrafic ze bedziesz musial obciac kable i zamienic miejscami. U mnie podeszlo bez problemow Nie musialem nic kombinowac
            Teoretycznie nie powinno być problemu z polaryzacją przynajmniej tak piszą na aukcji, te diody też nie powodują błędu na cambusie, tylko wymiary mnie zastanawiają, są jeszcze diody long, czyli z dłuższymi nóżkami i bądź tu mądry, które będą dobre :roll:

            Komentarz


            • #7
              te ktore dales w linku podejda. ja bym zadnych dlugich nie kupowal bo pamietaj ze wkladasz w miejsce zarowki 501 i mozliwe ze nie zmieszcza sie pozniej w obudowie Zreszta 4 zl to nie majatek
              Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
              Obecnie -> Seicento 900+LPG
              Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
              Bylo ->GOLF 3 1.8

              Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

              Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

              Komentarz


              • #8
                Ostatecznie kupiłem te:
                Link
                I jestem zadowolony, w końcu coś widać w bagażniku Jak dla mnie to jedyne sensowne zastosowanie diod LED we wnętrzu auta, bo są tak jasne, że aż rażą, także jako lampki do kabiny bym ich nie zastosował. No, ale są gusta i guściki

                Komentarz


                • #9
                  Żarówka w bagażniku przestała mi świecić, niestety nigdzie nie znalazłem instrukcji jak ją wymienić. Nie ma nawet informacjo o tym w oficjalnej instrukcji (chyba, że ja nie znalazłem...).
                  Zamieszczam zatem informacje dla innych.
                  W wersji Liftback mamy oświetlenie z lewej strony.
                  Aby wymienić żarówkę należy podważyć plastikową oprawkę z góry i wyjąć ją całą, załączam zdjęcia.
                  Moja żarówka nie wydaje się przepalona, ale nie działa, aktualnie zakupiłem zamiennik LEDowy, taki:
                  Link
                  Zapewne będzie dużo jaśniej

                  Do kabiny zakupiłem takie:
                  Link
                  Świecą faktycznie dużo mocniej niż oryginalne, do tyłu na tylne siedzenia będzie super, natomiast do przodu zastanawiam się czy wymienić, bo faktycznie może być efekt porażenia.
                  Załączone pliki
                  Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                  Jest: starszy diesel na B.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi ledy nad czaszką mniej przeszkadzają niż standardowe żarówki. Ciepła barwa jakoś bardziej mi wpadała w oko bardziej niż biel. Ja kupowałem ledy na motohidzie a na forum skodyclub jest opis how to. Zostały mi tylko lusterka ale boję się uszkodzić je.

                    Komentarz


                    • #11
                      z tego co wiem to kolega eggzman ma na zbyciu takie żarówki, sam brałem u niego i jestem zadowolony
                      Mike

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez irekk
                        Mi ledy nad czaszką mniej przeszkadzają niż standardowe żarówki. Ciepła barwa jakoś bardziej mi wpadała w oko bardziej niż biel. Ja kupowałem ledy na motohidzie a na forum skodyclub jest opis how to. Zostały mi tylko lusterka ale boję się uszkodzić je.
                        Zamontowałem LEDy na przód w kabinie i świecą mocno (dużo więcej światła w kabinie), ale to jak dla mnie zaleta, no i to białe światło faktycznie jest takie mniej rażące.
                        Czekam teraz na żarówkę do bagażnika, i będzie komplet wewnątrz.
                        Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                        Jest: starszy diesel na B.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X